
Розміри товару:
Глибина: 25 см
Висота: 35 см
Завантаження полиці: 7 кг
Ширина: 35 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
За допомогою цієї невеликої шафи ви можете створити унікальне рішення для зберігання. Повісьте одну, кілька в ряд, закрийте всю стіну або поєднайте з іншими шафами. Є безмежні можливості.
Модуль можна використовувати для зберігання речей в обмеженому просторі. Якщо вам знадобиться більше місця, його можна використати як основу для більшої конструкції для зберігання.
Масив сосни – натуральний матеріал, який з часом стає ще більш привабливим.
Настінне рішення забезпечить охайний та довершений вигляд та полегшить прибирання.
Необроблений масив дерева — це міцний натуральний матеріал, який прослужить довше та стане легшим для догляду, якщо його поверхню обробити воском або олією.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 90536709
Ширина: 35 см
Висота: 6 см
Довжина: 41 см
Вага: 2.9 кг
Корисна інформація:
Макс. навантаження на підвішену на стіну шафу залежить від матеріалу стіни.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Інструкція з догляду:
Витирайте насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні елементи затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте їх знову.
Матеріали та догляд:
Бічна панель/ Дверна рама/ Задня планка:
масив сосни
Дверне полотно:
Тополева фанера, Тополя, Прозорий акриловий лак
Задня панель:
ДВП, Акрилова фарба
Роз'єм:
масив берези
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Общие | |
| Высота | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 25 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 7 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 1 507 ₴




