
Комбінація шаф із ніжками IKEA EKET ЕКЕТ, темно-сірий, деревина, 140x35x80 см, 193.861.01
- Под заказ
- Код: 193.861.01
Отправка с 03 мая 20269 783 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Довжина: 70 см
Ширина: 140 см
Глибина: 35 см
Висота: 80 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Низька конструкція допоможе обладнати зручне місце для зберігання, наприклад під вікном.
Можна використовувати як лавку в спальні або коридорі.
Легко та швидко встановлюється завдяки клиноподібним розпірним дюбелям, що стають в отвори.
Дерев’яні ніжки надають EKET ЕКЕТ комбінації природного вигляду та полегшують прибирання.
Дизайнер:
Jon Karlsson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 25.3 кг
ІКЕА EKET ЕКЕТ
Шафа, 4 відділення, темно-сірий, 70х35х70 см
Артикульний номер: 00334536
Ширина: 36 см
Висота: 12 см
Довжина: 76 см
Вага: 11.9 кг
Кількість: 2
ІКЕА EKET ЕКЕТ
Ніжка, деревина, 10 см
Артикульний номер: 80474151
Ширина: 10 см
Висота: 10 см
Довжина: 11 см
Вага: 0.8 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні елементи затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте їх знову.
Матеріали та догляд:
Шафа, 4 відділення:
Панель:
ДСП, стільниковий паперовий наповнювач (100% перероблений), ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка
Задня панель:
ДВП, Паперова плівка, Пластикова плівка
Ніжка:
Масив берези, Прозорий акриловий лак
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 35 см |
| Длина | 70 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 9 783 ₴





