
Книжкова шафа з дверцятами IKEA KALLAX КАЛЛАКС, під білений дуб, 77 х 77 см, 591.974.53
- Под заказ
- Код: 591.974.53
Отправка с 03 мая 20264 049 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 77 см
Глибина: 39 см
Висота: 77 см
Завантаження полиці: 13 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Встановіть або розмістіть біля стіни або відокремте кімнату - серія KALLAX із задоволенням адаптується до ваших уподобань, доступного простору, бюджету та потреб. Додайте ящики, полиці, ящики та вставки.
Регульована полиця для зберігання та упорядкування предметів на невеликому просторі.
Меблі можна використати як ширму, адже вони добре виглядають з усіх боків.
Практичні вставки приховують предмети та допомагають підтримувати чистий та охайний вигляд.
Дизайнер:
Tord Björklund
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 3
Загальна вага упаковки: 17.62 кг
ІКЕА KALLAX КАЛЛАКС
Вставка із дверцятами, під білений дуб, 33x33 см
Артикульний номер: 30324507
Ширина: 34 см
Висота: 3 см
Довжина: 46 см
Вага: 2.6 кг
Кількість: 2
ІКЕА KALLAX КАЛЛАКС
Стелаж, під білений дуб, 77 х 77 см
Артикульний номер: 60324520
Ширина: 41 см
Висота: 19 см
Довжина: 81 см
Вага: 12.5 кг
Корисна інформація:
Складання цих меблів мають здійснювати дві особи.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Настінний монтаж в комплекті.
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Може комплектуватися вставкою KALLAX, яка продається окремо.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Книжкова шафа:
ДСП, паперова фольга, ДВП, друкована та тиснена акрилова фарба, стільниковий паперовий наповнювач (100% перероблена), пластикова окантовка, пластикова окантовка, пластикова окантовка
Вставка із дверцятами:
Основні частини:
ДВП, Пластикова плівка
двері:
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова кромка, Пластикова кромка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 77 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 77 мм |
| Глубина | 39 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 13 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 4 049 ₴




