
Шафа IKEA EKET ЕКЕТ, білий, 35х35х35 см, 803.346.03
- Под заказ
- Код: 803.346.03
Отправка с 03 мая 2026903 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 35 см
Глибина: 35 см
Висота: 35 см
Завантаження полиці: 7 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Цей розумний куб завжди готовий допомогти, чи то для зберігання, демонстрації чи просто для спорожнення кишень. Обирайте ЕКЕТ насиченого або стриманого кольору.
Модуль можна використовувати для зберігання речей в обмеженому просторі. Якщо вам знадобиться більше місця, його можна використати як основу для більшої конструкції для зберігання.
Поставте шафу на підлогу або повісьте на стіну, щоб звільнити місце на підлозі.
Легко та швидко встановлюється завдяки клиноподібним розпірним дюбелям, що стають в отвори.
Дизайнер:
Jon Karlsson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80334603
Ширина: 36 см
Висота: 8 см
Довжина: 41 см
Вага: 4.1 кг
Корисна інформація:
Доповнюється підвісною рейкою EKET, якщо ви монтуєте корпус до стіни. Для цього корпусу потрібен 1 планка довжиною 35 см, продається окремо.
Його слід доповнити ногами або ногами, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу. Продається окремо.
Макс. навантаження на підвішену на стіну шафу залежить від матеріалу стіни.
Інструкція з догляду:
Протирати вологою тканиною.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Задня панель:
ДВП, Паперова плівка, Паперова плівка
Панель:
ДСП, стільниковий паперовий наповнювач (100% перероблений), ДВП, паперова фольга, пластикова окантовка, пластикова окантовка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 7 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 35 мм |
- Цена: 903 ₴




