
Полиця навісна IKEA LACK ЛАКК, під білений дуб, 30x190 см, 604.305.92
- Под заказ
- Код: 604.305.92
Отправка с 03 мая 20264 635 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 30 см
Глибина: 28 см
Висота: 190 см
Максимальне завантаження: 25 кг
Завантаження полиці: 3 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Бракує місця чи невикористана стіна? Ця полиця може розміститися практично скрізь. Ви також можете повісити його вертикально або горизонтально, залежно від ваших потреб і доступного простору.
Завдяки неглибоким полицям, ви зможете оптимально використати місце на стінах. Вони вміщають велику кількість речей і не займають багато місця в кімнаті.
Полицю можна повісити на стіну горизонтально або вертикально.
Дизайнер:
C Halskov/H Dalsgaard
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 60430592
Ширина: 32 см
Висота: 11 см
Довжина: 193 см
Вага: 12.6 кг
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Шурупи для настінного кріплення не додаються.
Для різних типів стін потрібні різні кріпильні пристрої. Використовуйте гвинти та болти, які відповідають стінам вашого будинку.
Зверніться до місцевого магазину будівельних товарів за консультацією в разі сумнівів щодо необхідних кріплень.
Зверніться до місцевого магазину будівельних товарів за консультацією в разі сумнівів щодо необхідних кріплень.
Підходить для інших виробів LACK ЛАКК серії.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
ДСП, стільниковий паперовий наповнювач (100% перероблений), ДВП, Пластикова окантовка, Акрилова фарба, Рельєфна акрилова фарба
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 190 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 28 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 3 кг |
| Максимальная загрузка | 25 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 4 635 ₴


