
Комбінація полиць IKEA VIHALS, білий, 286х37х90 см, 194.405.65
- Под заказ
- Код: 194.405.65
Отправка с 03 мая 202615 758 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 286 см
Глибина: 37 см
Висота: 90 см
Вантаж/маленька полиця: 9 кг
Завантаження/велика полиця: 15 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Серія зберігання VIHALS має єдиний вигляд, який об’єднує кімнати в усьому домі. Виберіть один предмет меблів або об'єднайте кілька одиниць. Полиці завжди будуть стояти в одній черзі, створюючи гарний уніфікований вигляд.
Комбінуючи 2 або більше стелажів VIHALS, ви отримаєте однорідний зовнішній вигляд, оскільки фіксовані полиці розташовані врівень.
Приховайте брудні кабелі від зарядних пристроїв, побутової техніки та декоративного освітлення, провівши їх через розетки на задній панелі.
Розмістіть улюблені предмети на відкритих полицях і ховайте предмети, які зазвичай захаращуються в ящиках для зберігання.
Персоналізуйте своє рішення для зберігання VIHALS за допомогою коробок, освітлення та улюблених речей.
З цим рішенням для зберігання ви завжди матимете те, що вам потрібно, під рукою.
Благородний і простий дизайн легко поєднується з різними стилями меблів.
Рами легше встановлювати завдяки розумній конструкції з клиновими штифтами, які зручно вписуються в попередньо просвердлені отвори.
Більшість сировини, що використовується для виробництва VIHALS, надходить з відновлюваних джерел.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 3
Артикульний номер: 50483289
Ширина: 39 см
Висота: 14 см
Довжина: 100 см
Вага: 28.9 кг
Кількість: 3
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Для різних типів стін потрібні різні кріпильні пристрої. Використовуйте гвинти та болти, які відповідають стінам вашого будинку.
Інструкція з догляду:
Протирати вологою тканиною.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні елементи затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте їх знову.
Матеріали та догляд:
Верхня панель / полиця:
ДСП, акрилова фарба, паперова фольга, пластикова окантовка
Бічна панель / Перегородка:
ДСП, Фарба, Пластикова окантовка
Нижня панель:
ДСП, Акрилова фарба, Акрилова фарба, Пластикова окантовка
Задня панель:
ДВП, Пластикова плівка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 286 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вантаж/маленька полиця | 9 кг |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження/велика полиця | 15 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
- Цена: 15 758 ₴



