
влевовправо
Стелаж IKEA JÄTTESTA, чорний, 240х85 см, 694.948.29
- Под заказ
- Код: 694.948.29
Отправка с 03 мая 202610 505 ₴
+380 (50) 685-84-53
- +380 (97) 255-03-51
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри товару:
Глибина: 40 см
Висота: 85 см
Ширина: 240 см
Завантаження полиці: 25 кг
Цей продукт вимагає складання.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Артикульний номер: 00521905
Ширина: 45 см
Висота: 13 см
Довжина: 125 см
Вага: 22.4 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Увага! Щоб меблі не перекидалися, їх необхідно закріпити на стіні за допомогою кріпильних пристроїв, що додаються.
Матеріали та догляд:
Панель:
бамбук, морилка, тонована прозорим акриловим лаком
Каркас:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Торцева кришка:
алюміній
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 мм |
| Глубина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 25 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 240 мм |
- Цена: 10 505 ₴



