
Стелаж із 4 вставками IKEA KALLAX КАЛЛАКС, чорно-коричневий, 147х112 см, 192.782.53
- Под заказ
- Код: 192.782.53
Отправка с 03 мая 202610 219 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 147 см
Глибина: 39 см
Висота: 112 см
Завантаження полиці: 13 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
У положенні або лежачи - серія KALLAX із задоволенням адаптується до ваших смаків, доступного простору, бюджету та потреб. Додайте ящики, полиці, ящики та вставки.
Простий дизайн з чіткими лініями робить KALLAX універсальним предметом меблів, який легко використовувати вдома.
Полиці ідеально вписуються в корпус, створюючи міцний і однорідний вигляд.
Гнучкий та адаптований дизайн означає, що ви можете насолоджуватися KALLAX протягом багатьох років, навіть коли ваші потреби змінюються або коли ви переїжджаєте.
Книжкову шафу можна використовувати як перегородку, щоб створити кімнату в кімнаті, насолоджуючись при цьому великою кількістю місця для зберігання.
Практичні вставки приховують предмети та допомагають підтримувати чистий та охайний вигляд.
Дизайнер:
Tord Björklund
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 6
Загальна вага упаковки: 39.67 кг
ІКЕА KALLAX КАЛЛАКС
Стелаж, чорно-коричневий, 112 х 147 см
Артикульний номер: 20409936
Упаковки: 2
Ширина: 41 см
Висота: 12 см
Довжина: 144 см
Вага: 14.4 кг
Ширина: 41 см
Висота: 13 см
Довжина: 144 см
Вага: 16.6 кг
ІКЕА KALLAX КАЛЛАКС
Вставка із дверцятами, чорно-коричневий, 33x33 см
Артикульний номер: 60278170
Ширина: 34 см
Висота: 3 см
Довжина: 46 см
Вага: 2.2 кг
Кількість: 4
Корисна інформація:
Складання цих меблів мають здійснювати дві особи.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Книжкова шафа:
ДСП і ДВП з стільниковим наповнювачем (100% перероблений папір), Акрилова фарба з друком і тисненням, Паперова фольга, Пластикова окантовка
Вставка із дверцятами:
Основні частини:
ДВП, Пластикова плівка
двері:
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова кромка, Пластикова кромка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Высота | 112 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 39 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 13 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 10 219 ₴






