
влевовправо
Стелаж IKEA JÄTTESTA, чорний, 160х194 см, 094.948.32
- Под заказ
- Код: 094.948.32
Отправка с 03 мая 202627 060 ₴
+380 (50) 685-84-53
- +380 (97) 255-03-51
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри товару:
Глибина: 40 см
Висота: 194 см
Ширина: 160 см
Завантаження полиці: 25 кг
Цей продукт вимагає складання.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Артикульний номер: 80512959
Ширина: 45 см
Висота: 10 см
Довжина: 201 см
Вага: 8.8 кг
Кількість: 2
Ширина: 45 см
Висота: 12 см
Довжина: 101 см
Вага: 23 кг
Кількість: 2
Корисна інформація:
Увага! Щоб меблі не перекидалися, їх необхідно закріпити на стіні за допомогою кріпильних пристроїв, що додаються.
Матеріали та догляд:
Панель:
бамбук, морилка, тонована прозорим акриловим лаком
Каркас:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Торцева кришка:
алюміній
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 194 мм |
| Глубина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 25 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 160 мм |
- Цена: 27 060 ₴



