
Поповнити 4 поличками IKEA KALLAX КАЛЛАКС, білий, 33x33 см, 404.237.19
- Под заказ
- Код: 404.237.19
Отправка с 03 мая 20261 505 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 33 см
Глибина: 36 см
Висота: 33 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Легко складати.
Вставка добре виглядає в декоративній ширмі, адже задня панель також має покриття.
Вставки допоможуть налаштувати KALLAX КАЛЛАКС стелаж так, щоб він відповідав усім вашим потребам.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 40423719
Ширина: 34 см
Висота: 6 см
Довжина: 41 см
Вага: 5.8 кг
Корисна інформація:
Підходить за розмірами до KALLAX КАЛЛАКС стелажа.
Доповнюється шафою для книг KALLAX.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
ДВП, акрилова фарба
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 33 мм |
| Глубина | 36 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 33 мм |
- Цена: 1 505 ₴


