
Стелаж IKEA JONAXEL ЙОНАКСЕЛЬ, білий, 80х38х160 см, 504.199.72
- Под заказ
- Код: 504.199.72
Отправка с 04 мая 20263 387 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 80 см
Глибина: 38 см
Висота: 160 см
Завантаження полиці: 25 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Підтримувати порядок може бути важко. Система зберігання JONAXEL - це розумніше використання доступного простору. Ви можете створити комбінацію, яка точно відповідає вашим потребам, і застосовувати її майже скрізь, навіть у вологих ванних кімнатах і пральнях.
Можна встановити у ванній кімнаті та інших приміщеннях із високою вологістю.
Стелаж міцний, простий у догляді та стійкий до іржі, адже його виготовлено зі сталі з порошковим покриттям.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 50419972
Ширина: 44 см
Висота: 4 см
Довжина: 162 см
Вага: 14.3 кг
Корисна інформація:
Рекомендовано для використання лише в приміщенні.
Найкращий спосіб зменшити ризик перекидання — закріпити виріб на стіні.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Матеріали та догляд:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 160 мм |
| Глубина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 25 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 80 мм |
- Цена: 3 387 ₴





