
Вставка із 2 шухллядами IKEA KALLAX КАЛЛАКС, чорно-коричневий, 33x33 см, 902.866.49
- Под заказ
- Код: 902.866.49
Отправка с 03 мая 20261 280 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 33 см
Глибина: 37 см
Висота: 33 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Встановіть або розмістіть біля стіни або відокремте кімнату - серія KALLAX із задоволенням адаптується до ваших уподобань, доступного простору, бюджету та потреб. Додайте ящики, полиці, ящики та вставки.
Вставка добре виглядає в декоративній ширмі, адже задня панель також має покриття.
Легко складати.
Дизайнер:
Tord Björklund
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 90286649
Ширина: 34 см
Висота: 4 см
Довжина: 73 см
Вага: 4.6 кг
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Основні частини:
ДВП, Пластикова плівка
Дно шухляди:
ДВП, Акрилова фарба
Фронтальна частина ящика:
ДСП, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка, Фарба
Бокова панель шухляди/ Задня стінка шухляди:
ДСП, Пластикова плівка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 1 280 ₴


