
Ніжка IKEA EKET ЕКЕТ, деревина, 10 см, 804.741.51
- Под заказ
- Код: 804.741.51
Отправка с 03 мая 2026979 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 3 см
Глибина: 3 см
Висота: 10 см
Діаметр: 3 см
Мінімальна висота: 10 см
Максимальна висота: 11 см
Максимальне завантаження: 120 кг
Встановити висоту: 10 см
Кількість в упаковці: 4 шт
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Маленькі речі, які роблять велику різницю. Додайте висоту та додаткову стабільність своєму рішенню для зберігання завдяки регульованим ніжкам, які тримають ваші речі на місці, навіть якщо у вас трохи підлоги.
Дерев’яні ніжки надають EKET ЕКЕТ комбінації природного вигляду та полегшують прибирання.
Завдяки регульованим ніжкам виріб стоятиме стійко навіть на нерівній підлозі.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80474151
Ширина: 10 см
Висота: 10 см
Довжина: 11 см
Вага: 0.8 кг
Інструкція з догляду:
Протирати вологою тканиною.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні елементи затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте їх знову.
Матеріали та догляд:
Масив берези, Прозорий акриловий лак
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Формат | |
| Ширина | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Встановити висоту | 10 см |
| Высота | 10 мм |
| Глубина | 3 см |
| Диаметр | 3 мм |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Количество в упаковке | 4 шт. |
| Максимальная высота | 11 |
| Максимальная загрузка | 120 кг |
| Минимальная высота | 10 |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 979 ₴

