
Шина накладна IKEA EKET ЕКЕТ, сірий, 35 см, 003.400.47
- Под заказ
- Код: 003.400.47
Отправка с 03 мая 2026151 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 29.5 см
Глибина: 1.5 см
Висота: 4 см
Ширина рами: 35 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Бажаєте встановити свою шафу EKET на стіну? Переконайтеся, що ви використовуєте підвісну рейку. Працювати стане легше і безпечніше - розумно, чи не так?
Накладна шина посилює конструкцію; крім того, з нею легше й безпечніше кріпити EKET ЕКЕТ до стіни.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 00340047
Ширина: 9 см
Висота: 3 см
Довжина: 33 см
Вага: 0.3 кг
Корисна інформація:
Для монтування EKET ЕКЕТ шаф на стіну знадобиться підвісна штанга.
Інструкція з догляду:
Протирати вологою тканиною.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні елементи затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте їх знову.
Матеріали та догляд:
Гальванізована сталь
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 4 мм |
| Глубина | 1.5 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 29.5 мм |
| Ширина рами | 35 см |
- Цена: 151 ₴

