
Стелаж IKEA FLYSTA, білий, 69 х 132 см, 303.772.42
- Под заказ
- Код: 303.772.42
Отправка с 03 мая 20263 349 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 69 см
Глибина: 31 см
Висота: 132 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Можна розташувати вертикально або горизонтально, а також використовувати як полицю або сервант.
Ви можете розмістити наші практичні коробки для зберігання на полицях - вибирайте з багатьох різних варіантів і кольорів.
Дизайнер:
IKEA of Sweden
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 30377242
Ширина: 32 см
Висота: 15 см
Довжина: 135 см
Вага: 16.6 кг
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Внутрішні розміри кожної перегородки 30х30 см.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Верхня / нижня панель / бічна панель:
ДСП і ДВП з сотним наповненням (100% перероблений папір), фарба, обробка пластику
Полка / перегородка:
ДСП і ДВП з сотною начинкою (100% перероблений папір), паперова фольга, пластикова обробка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 132 мм |
| Глубина | 31 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 69 мм |
- Цена: 3 349 ₴



