-7%Стелаж IKEA BAGGEBO БАГГЕБО, метал, білий, 60х25х116 см, 504.811.72
- Под заказ
- Код: 504.811.72
Отправка с 03 мая 20261 400 ₴
1 299 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 60 см
Висота: 116 см
Глибина: 25 см
Завантаження полиці: 12 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Дизайн із чіткими лініями, який буде гармоніювати з наявним декором або іншими елементами серії BAGGEBO. Акуратний вигляд із полицями та задньою панеллю з металу та сітки підкреслить ваші речі, що зберігаються.
Металевий каркас та сітчасті полички - це приємне та практичне місце для ваших книг, прикрас та інших предметів, які вам подобаються.
Ви можете наповнити полиці різними контейнерами, щоб пристосувати простір до того, що ви зберігаєте, і надати полиці більш особистий сенс.
Створіть готове рішення для зберігання, додавши інші вироби BAGGEBO БАГГЕБО серії — відкриті та закриті шафи, книжкові шафи, тумбу для телевізора.
Дизайнер:
J Jelinek / D Wahl
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 50481172
Ширина: 30 см
Висота: 4 см
Довжина: 122 см
Вага: 5.3 кг
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Трубка / полиця:
сталь, епоксидне / поліефірне порошкове покриття
Вилка:
поліпропіленовий пластик
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Материал изготовления | |
| Фасады | металл |
| Корпус (каркас) | металл |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 116 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 60 мм |
| Глубина | 25 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 12 кг |
- Цена: 1 299 ₴




