
Вставка із дверцятами IKEA KALLAX КАЛЛАКС, білий, 33x33 см, 202.781.67
- Под заказ
- Код: 202.781.67
Отправка с 03 мая 2026527 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 33 см
Глибина: 37 см
Висота: 33 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Встановіть або розмістіть біля стіни або відокремте кімнату - серія KALLAX із задоволенням адаптується до ваших уподобань, доступного простору, бюджету та потреб. Додайте ящики, полиці, ящики та вставки.
Вставка добре виглядає в декоративній ширмі, адже задня панель також має покриття.
Легко складати.
Дизайнер:
Tord Björklund
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 20278167
Ширина: 34 см
Висота: 3 см
Довжина: 46 см
Вага: 2.6 кг
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Основні частини:
ДВП, Пластикова плівка
двері:
ДСП, Пластикова плівка, Меламінова плівка, Пластикова окантовка, Пластикова окантовка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 33 мм |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 527 ₴

