Розміри товару:
Ширина: 160 см
Глибина: 40 см
Висота: 80 см
Завантаження полиці: 30 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Потрібно більше місця для швидкозшивачів, папок та інших речей, пов’язаних з роботою? Доповніть свою шафу GALANT цією додатковою шафою та використовуйте її як легкодоступне місце для зберігання. Гарантія 10 років на все!
Гарантія 10 років. Перегляньте умови гарантійної брошури.
Встановіть додатковий модуль на інші зверху, щоб оптимально використати місце на стінах і звільнити підлогу.
Дизайнер:
K Malmvall/E Lilja Löwenhielm
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Артикульний номер: 40211595
Ширина: 80 см
Висота: 4 см
Довжина: 158 см
Вага: 22.3 кг
Ширина: 41 см
Висота: 5 см
Довжина: 162 см
Вага: 16 кг
Корисна інформація:
Шафа була протестована для офісного використання та відповідає вимогам довговічності та стабільності, викладеним у таких стандартах:
EN 14073, EN14074, ANSI / BIFMA x5.9 та ISO-7170.
Рекомендується прикріпити ці меблі до стіни страхувальним ременем, що додається.
Можна використовувати лише з шафами з розсувними дверима з серії GALANT.
Додаткові кріплення додаються.
2 фіксовані полиці додаються.
Інструкція з догляду:
Витріть начисто з використанням м’якого мильного розчину.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Верхня панель / Бічна панель / Перегородка / Полиця:
ДСП, Меламінова фольга, Пластикова окантовка
Задня панель:
ДСП, Меламінова плівка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 30 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Цвет | Белый |
- Цена: 8 207 ₴


