
Книжкова шафа з дверцятами IKEA BILLY БІЛЛІ / OXBERG ОКСБЕРГ, білий, 80х42х202 см, 593.041.27
- Нет в наличии
- Код: 593.041.27
9 316 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 80 см
Глибина: 42 см
Висота: 202 см
Завантаження полиці: 42 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
За підрахунками, одна книжкова шафа BILLY продається десь у світі кожні п’ять секунд. Вражаюче, враховуючи, що ми запустили BILLY у 1979 році. Це вибір книголюбів, який ніколи не вийде з моди.
Висоту полиць можна змінювати залежно від потреб.
Панельні двері приховають ваші речі і захистять їх від пилу.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 62.33 кг
ІКЕА OXBERG ОКСБЕРГ
Дверцята, білий, 40х192 см
Артикульний номер: 40407564
Ширина: 40 см
Висота: 3 см
Довжина: 211 см
Вага: 5.9 кг
Кількість: 2
ІКЕА BILLY БІЛЛІ
Стелаж, білий, 80х40х202 см
Артикульний номер: 90401932
Упаковки: 2
Ширина: 40 см
Висота: 15 см
Довжина: 82 см
Вага: 30.6 кг
Ширина: 40 см
Висота: 5 см
Довжина: 204 см
Вага: 19.9 кг
Корисна інформація:
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Мінімальна висота стелі:
205 см.
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
1 фіксована полиця та 4 регульовані полиці додаються.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Книжкова шафа:
Основні частини:
ДСП, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель:
ДСП, Паперова плівка, Меламінова плівка, Окантовка з пластику
Фронтальна частина цоколя:
ДСП, Паперова плівка
Задня стінка:
ДВП, Фарба, Паперова плівка
Дверцята:
Рейка:
ДВП, Паперова плівка, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Рейка/ Дверна панель:
ДВП, Паперова плівка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 202 мм |
| Глубина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 42 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 9 316 ₴


