Розміри товару:
Полиця, глибина: 28 см
Ширина: 65 см
Глибина: 34 см
Висота: 199 см
Завантаження полиці: 18 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Серія меблів, натхненна традиційним теслярством, поєднана зі стилем і функціональністю для сучасного міського способу життя. Використовуйте всюди, де вам потрібне місце для зберігання, і поєднуйте з іншими меблями для індивідуального вигляду.
Завдяки своєму дизайну цей предмет меблів можна легко розмістити та пристосувати до різних потреб. Пасує до різних меблів та декоративних елементів.
3 регульованих полиці полегшують пристосування простору до потреб вашого зберігання.
1 незнімна полиця для високої стійкості.
Поверхня міцна і легко миється.
Дизайнер:
Francis Cayouette
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 2
Артикульний номер: 40415465
Ширина: 30 см
Висота: 12 см
Довжина: 70 см
Вага: 11.1 кг
Ширина: 34 см
Висота: 7 см
Довжина: 181 см
Вага: 22.8 кг
Корисна інформація:
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Для різних матеріалів стін потрібні різні кріплення. Використовуйте лише ті кріплення, які підходять для стін вашої оселі, продаються окремо.
Складання цих меблів мають здійснювати дві особи.
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Верхній елемент / Верхня панель / Задня панель / Нижня панель / Підстава для ніг:
ДВП, поліефірна фарба
Бічна панель / Регульована полиця / Полиця для кріплення:
ДСП, Поліестерний лак, Пластикова окантовка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 199 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 34 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження полиці | 18 кг |
| Полиця, глибина | 28 см |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 10 947 ₴







