
Комбінація полиць IKEA TV VIHALS, білий, 251х37х140 см, 994.406.13
- Под заказ
- Код: 994.406.13
Отправка с 03 мая 202617 278 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина ящика (всередині): 42 см
Ширина: 251 см
Глибина: 37 см
Висота: 140 см
Глибина ящика (всередині): 30 см
Вантаж/маленька полиця: 9 кг
Завантаження/велика полиця: 15 кг
Навантаження на верхню панель: 25 кг
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Серія зберігання VIHALS має єдиний зовнішній вигляд, який об’єднує кімнати у вашому домі. Тумба для телевізора з 2 висувними ящиками забезпечує багато місця для зберігання, а ззаду є відділення для кабелю.
Він підходить як практичне рішення «все-в-одному», якщо у вас обмежений простір і вам потрібно тримати одяг, домашній офіс та особисті речі в одному місці.
Приховайте брудні кабелі від зарядних пристроїв, побутової техніки та декоративного освітлення, провівши їх через розетки на задній панелі.
Відкриті полиці оптимальні при використанні тумби під телевізор / приставки кабельного телебачення, оскільки в ній немає дверей або ящиків, які б заважали сигналу від пультів.
Благородний і простий дизайн легко поєднується з різними стилями меблів.
Рами легше встановлювати завдяки розумній конструкції з клиновими штифтами, які зручно вписуються в попередньо просвердлені отвори.
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 4
Загальна вага упаковки: 91.98 кг
ІКЕА VIHALS
Тумба під телевізор, білий, 146х37х50 см
Артикульний номер: 20483295
Ширина: 38 см
Висота: 12 см
Довжина: 158 см
Вага: 33.4 кг
ІКЕА VIHALS
Шафа, білий, 105х37х140 см
Артикульний номер: 90483268
Упаковки: 3
Ширина: 35 см
Висота: 7 см
Довжина: 142 см
Вага: 18.2 кг
Ширина: 38 см
Висота: 8 см
Довжина: 143 см
Вага: 24.4 кг
Ширина: 36 см
Висота: 11 см
Довжина: 89 см
Вага: 16 кг
Корисна інформація:
Тумба під телевізор має бути трохи ширшою, ніж встановлений на ній телевізор. Ця тумба підходить для телевізорів завширшки до 57 дюймів (144,7 см). Можна вибрати й більший телевізор, якщо його вага не перевищує зазначене макс. навантаження на верх тумби.
Верхня панель тумби під телевізор розрахована на телевізор вагою до 25 кг.
Ці меблі мають кріпитися до стіни за допомогою стінного шурупа, що додається, якщо ви вирішили поставити шафу на підлогу.
Інструкція з догляду:
Протирати вологою тканиною.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Регулярно перевіряйте, чи всі кріпильні елементи затягнуті належним чином, і при необхідності затягуйте їх знову.
Матеріали та догляд:
Шафа:
Верхня панель / полиця:
ДСП, акрилова фарба, паперова фольга, пластикова окантовка
Бічна панель / Нижня панель / Перегородка / Двері / Передня панель ящика:
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка
Задня панель/ Дно шухляди:
ДВП
Сторона шухляди / Задня частина шухляди:
ДСП
Тумба під телевізор:
Верхня панель:
ДСП, Акрилова фарба, Паперова фольга, Пластикова окантовка
Бічна панель / Нижня панель / Перегородка / Полиця / Фронтальна панель ящика:
ДСП, Акрилова фарба, Пластикова окантовка
Задня панель/ Дно шухляди:
ДВП
Сторона шухляди / Задня частина шухляди:
ДСП
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вантаж/маленька полиця | 9 кг |
| Высота | 140 мм |
| Глибина ящика (всередині) | 30 см |
| Глубина | 37 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Завантаження/велика полиця | 15 кг |
| Навантаження на верхню панель | 25 кг |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 251 мм |
| Ширина ящика (всередині) | 42 см |
- Цена: 17 278 ₴



