
2-місний диван IKEA JOLPEN, для вулиці, білий, сірий, 100х59х67 см, 605.154.83
- Под заказ
- Код: 605.154.83
Отправка с 03 мая 20263 763 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Глибина: 59 см
Висота: 67 см
Глибина сидіння: 44 см
Висота сидіння: 33 см
Ширина сидіння: 100 см
Ширина: 100 см
Цей продукт вимагає складання.
Головні риси:
Матеріал, з якого виготовлені садові меблі, не потребує обслуговування.
Легко чистити - просто протріть мокрою ганчіркою.
Дизайнер:
Nike Karlsson
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 60515483
Ширина: 65 см
Висота: 10 см
Довжина: 101 см
Вага: 12.2 кг
Корисна інформація:
Може комплектуватися двома подушками крісла KUDDARNA (44x44 см) або 2 подушками крісла FRÖSÖN / DUVHOLMEN (44x44 см) будь-якого кольору.
Матеріали та догляд:
Сидіння та спинка:
поліпропіленовий пластик (мінімум 20% переробленого)
Каркас спинки/каркас сидіння:
сталь, сталь, поліефірне порошкове покриття
NOTTRANS:
сталь, поліефірне порошкове покриття
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота сидения | 33 мм |
| Глубина | 59 см |
| Глубина сиденья | 44 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина сиденья | 100 см |
- Цена: 3 763 ₴



