
влевовправо
Лавка з відділенням для зберіг взуття IKEA PINNIG ПІННІГ, Лавка з відділенням д/зберіг взуття, чорний,
- Нет в наличии
- Код: 803.297.91
2 042 ₴
+380 (50) 685-84-53
- +380 (97) 255-03-51
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розміри товару:
Ширина: 79 см
Глибина: 35 см
Висота: 52 см
Висота під меблями: 9 см
Цей продукт вимагає складання.
Дизайнер:
Ebba Strandmark
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 80329791
Ширина: 37 см
Висота: 11 см
Довжина: 83 см
Вага: 11.6 кг
Інструкція з догляду:
Протирайте тканиною з м’яким засобом для чищення.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Зносний шар / полиця:
сталь, епоксидне / поліефірне порошкове покриття
Верхня панель:
ДВП, Акрилова фарба
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Высота | 52 мм |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 79 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота під меблями | 9 см |
| Глубина | 35 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
- Цена: 2 042 ₴






