
Лавка з відділенням для зберіг взуття IKEA HEMNES ХЕМНЕС, Лавка з відділенням д/зберіг взуття, білий, 85x32x65
- Нет в наличии
- Код: 002.438.00
4 097 ₴
- +380 (97) 255-03-51
Розміри товару:
Ширина: 85 см
Глибина: 32 см
Висота: 65 см
Висота під меблями: 11 см
Цей продукт вимагає складання.
Дизайнер:
Carina Bengs
Розміри і вага упаковки:
Упаковки: 1
Артикульний номер: 00243800
Ширина: 37 см
Висота: 11 см
Довжина: 87 см
Вага: 10.1 кг
Корисна інформація:
Вміщує мін. 6 пар взуття.
Можна доповнити FIXA ФІКСА самоклейними накладками на ніжки меблів; захищають підлогу від зношення.
Підходить для інших меблів HEMNES ХЕМНЕС серії.
Інструкція з догляду:
За потреби протріть виріб м’якою тканиною, змоченою в м’якому мийному засобі або мильному розчині.
Витирайте насухо чистою тканиною.
Матеріали та догляд:
Основні частини:
Масив берези, Акрилова фарба, .
Трубка:
Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота під меблями | 11 см |
| Глубина | 32 см |
| Доставка/Оплата | Доставка в течении 2-10 рабочих дней. Предоплата 20% |
| Страна регистрации бренда | Швеция |
| Ширина | 85 мм |
- Цена: 4 097 ₴









